Bilgi Talep Formu

Formu doldurun, fırsatlardan hemen yararlanın.

Bekleyiniz

Lokasyon

Proje Özellikleri

ESTETİK DEĞERLERE YENİ BİR BOYUT GETİREN ÖZGÜN MİMARİ
Antalya’nın yeni yaşam ve yatırım merkezi Döşemealtı’nda konumlanan PRİMUS BELLA 09 villaları; ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından güncel mimari yaklaşımlar kullanılarak tasarlandı. Estetik değerlere yeni bir boyut getiren özgün mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgenin yeni yaşam merkezi olarak kurgulandı.

HAYATINIZA DEĞER KATAN YAŞAM ALANLARI
Aile yaşamına uygun tasarlanan PRİMUS BELLA 09 villaları; fonksiyonel villa planları ve yerleşimi, huzur bulacağınız peyzajı ve sosyal donatılarıyla sakinlerine seçkin bir yaşam sunuyor. 8.539 m²’lik bir alanda konumlanan projede 34 adet villanın yanı sıra; ortak havuz ve güneşlenme alanları, spor salonu, çocuk oyun alanı, cep sineması, oyun ve eğlence odası, sauna, 68 araçlık kapalı otopark alanı yer alıyor.

BENZERSİZ VE HER DETAYI DÜŞÜNÜLMÜŞ EVLER
PRİMUS BELLA 09 villaları VRF klima sisteminden yerden ısıtmaya, ısı köprülü alüminyum cephe doğramalarından yüksek ısı ve ses yalıtımlı duvarlara kadar her türlü detayıyla konforunuz için tasarlandı. Yangın algılama ve ihbar sistemi, yıldırımdan koruma sistemi, egzoz ve duman tahliye sistemleri ile ailenizle güvenle yaşarken; akıllı ev sistemi, yüksek hızlı internet altyapısı, kapalı devre intercom sistemi gibi teknolojik donatılarla hayıtınızı kolaylaştıracaksınız. 

SON DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYGUN ÜSTÜN YAPI KALİTESİ
PRİMUS BELLA 09 villaları zemini, ZB sınıfı sert kayadan oluşmaktadır. 
Statik projesi; 2018 deprem yönetmenliğine tam uyumlu olarak tasarlanmış olup beton sınıfı olarak C35, demir sınıfı olarak B420C kullanılmaktadır.